ТВОРКО ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії,

лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

У 1993 році закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут. З 1993р. по 1995р. проходив інтернатуру на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні.З 1995р. по 2003 рік працював лікарем-кардіологом-реаніматологом БРІТ кардіологічного відділу Тернопільської міської комунальної лікарні №2

Кандидат медичних наук з 2002 р. Дисертацію захистив 17 січня 2002 року у спеціалізованій вченій раді Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського, номер диплома ДК № 014343.

09.02.2002 р. – 15.01.2008 р. – асистент кафедри поліклінічної справи та сімейної медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського;

16.01.2008 р. – 18.01.2011 р. – асистент кафедри поліклінічної справи та сімейної медицини з медичною технікою Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського;

19.01.2011 р. – по теперішній час – доцент кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики - сімейної медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України..

Являється керівником навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги, які розташовані в с. Зарубинці Збаразького району, с. Гнилиці Підволочиського району, с. Говилів Теребовлянського району, с. Увисла та с. Кокощинці Гусятинського району.

стосуються терапевтичних дисциплін: кардіологія, сімейна медицина

Автор 65 наукових робіт, співавтор посібника під грифом МОЗ України «Сімейна медицина».