Студентський науковий гурток на теренах кафедри існує від початків становлення самої кафедри.

 Перші доповіді, перша наука… (1999 рік)

На тематичних зібраннях розглядалися та висвітлювалися різносторонні питання практичної медицини, вивчалися нові методики досліджень, сучасне лікування та профілактика різних недуг. Науковий гурток працював різнобічно – проводили анкетування та їх аналіз, опитування пацієнтів та лікарів,  опрацьовували та опановували нові методи профілактики та лікування. 

Плакати мальовані від руки - супер презентації (1999 рік) 

Наукові зібрання проводилися почергово всіма працівниками кафедри у вигляді дискусій, конференцій, клінічних розборів тощо. Найуспішніші студентські наукові здобутки, завжди презентували для всіх студентів 5-6 курсів у вигляді конференцій на базі кафедри. 

Засідання гуртка… (1999 рік)

Фуршет після засідання … (1999 рік)

 Тематики засідань гуртка й на сьогодення доволі різнобічні та охоплюють не лише аспекти сімейної медицини, але й питання хірургії, акушерства та гінекології, педіатрії, фізіотерапії, рефлексотерапії тощо. Щорічно відбувається низка засідань під керівництвом завідувача кафедри проф.Бабінець Л.С., де заслуховуються наукові здобутки студентів курованих проф.Стародубом Є.М., доц.Корильчук Н.І., доц.Боровик І.О., доц.Мігенько Б.О., доц.Боцюк Н.Є., ас.Рябоконь С.С., доц. Творком В.М., доц. Воронцовим О.О., доц.Ясній О.Р., які в подальшому є представлені на Всеукраїнських та міжнародних конференціях та конгресах.

Доповідувачі студенти-науковці М. Рябоконь та О. Котик на конференції (2017 рік)

Сучасні студенти-науковці активно позиціонують свої невеличкі наукові досягнення на наукових конференціях та конгресах закордоном. Де під керівництвом профю Бабінець Л.С. та доц. Корильчук Н.І. були предстівлені роботи по ранній діагностиці коморбідної патології на тлі цукрового діабету та ожиріння

Наукові праці представлені закордоном (2017 рік)

Виступи студента-гуртківця  закордоном (2017 рік)

 Студенти -гуртківци Б. Корильчук та І. Стецюк  на семінрі. (Польща. 2017 рік)

Студенти-науковці свої наукові здобутки пропагують не лише в медичних ВУЗах. Так, вони виступали з доповіддю у Київському Національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на ІІІ міжнародній науково-практичній конференції  «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ» (2017 рік) на тему:

«Аспекти емоційного вигорання при спілкуванні з хворим»;

У Чернігівському національному технологічному університеті на VII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка здоров’я» на тему:

«Рівень здоров’я сьогодні - запорука здоров’я в майбутньому».

Наукові здобутки студентів-науковців у немедичних ВУЗах  (2017 рік)

Наукові здобутки студентів були представлені на конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук в галузі наук «Клінічна медицина» (2011-2012р., 2015-2016р.).

Студенти-гуртківці під керівництвом викладачів-наставників кафедри, щорічно представляють свої наукові здобутки на студентських конгресах нашого ВУЗу та інших медичних ВУЗів, презентуються як молоді науковці  в клініці Валіхновського, на UAMED. 

Студенти-науковці Б. Корильчук та І. Стецюк  в UAMED  (2018-2019 навч. рік)

Досвід переймають у Р.Л.Валіхновського та Б.М.Тодурова  (2018 - 2019 навч.рік)

Впродовж 2017-2018 навчального року  науковий гурток працював за різними тематиками з викладачами-консультантами. За результатами досліджень 8 студентів прийняли участь у ХХІІ Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених (23-25 квітня, м. Тернопіль), 2 студентів - у ХІ національному медичному конгресі «Людина та ліки» - Україна (28-29 березня, м.Київ), 3 студентів – у VII international students conference of young medical researchers (06-08 квітня, м. Вроцлав) .

За час існування кафедри більше 100 друкованих робіт представлені студентами-науковцями. Наукові інтереси студентів сумлінно розвивають та впроваджують викладачі кафедри. Де виборюють призові місця в секціях «терапія», «акушерство та гінекологія», «хірургія», «педіатрія». 

Наші здобутки  на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт (2019 рік)