ЯСНІЙ ОКСАНА РОМАНІВНА

Лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії

Освіта:

В 1984 році закінчила педіатричний факультет Мінського медичного інституту, з 2001 року асистент кафедри поліклінічної справи. З 2007 року працюю на посаді доцента кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини.

Наукова діяльність:

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Стан кісткової тканини у дітей хворих на хронічний гастродуоденіт», захищена 03 травня 2001 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Київському національному університеті імені О.О. Богомольця.

Наукові інтереси:

Визначення особливостей стану мінеральної щільності кісткової тканини у дітей при захворюваннях гепатобіліарної системи та хронічного гастродуоденіту. Розробка оптимальний профілактичних програм та лікування дефіциту кальцію та зниження мінеральної щільності кісткової тканини у дітей. Вивчення основних стратегій впровадження сімейної медицини за кордоном. Особливості викладання дисципліни загальна практика-сімейна медицина та можливості оптимізації викладання сімейної медицини України.

Наукові публікації та рейтинги:

Співавтор посібника «Сімейна медицина». Автор 75 наукових робіт.