БОРОВИК ІРИНА ОЛЕГІВНА

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Освіта

В 1995 році закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І. Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа".

З січня 1999 року старший лаборант, а з вересня 1999 року асистент кафедри поліклінічної справи Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.


Наукова діяльність

Кандидат медичних наук з 2005 року. Кандидатська дисертація на тему «Діагностика і лікування остеопенічного синдрому при виразковій хворобі та її ускладненнях» захищена за спеціальністю 14.01.36 – гастроентерологія, 11 листопада 2004 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Дніпропетровській державній медичній академії МОЗ України та Інституті гастроентерології АМН України.

Вчене звання доцента присвоєно в 2012 році.


Наукові інтереси

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

    • вивчення особливостей стану мінеральної щільності кісткової тканини при захворюваннях органів травлення, патогенетичне обґрунтування і впровадження ефективних та безпечних комплексів лікування вторинного остеопорозу,

    • вивчення питань коморбідності в практиці сімейного лікаря;

    • вивчення основних стратегій впровадження сімейної медицини за кордоном;

    • особливості викладання дисципліни загальна практика-сімейна медицина та можливості оптимізації викладання сімейної медицини у ВНЗ України.


Наукові публікації та рейтинги:

Є автором близько 155 навчально-методичних і наукових публікацій, серед яких 1 патент на корисну модель, 1 інформаційний лист. Співавтор трьох підручників, одного посібника.