САБАТ ЗОРЯНА ІВАНІВНА

Освіта:


Сабат Зоряна Іванівна закінчила ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського» у 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

Протягом 2015 - 2017 рр проходила інтернатуру у Підгаєцькому районному центрі ПМСД та Тернопільському державному медичному університеті за спеціальністю «Загальна практика–сімейна медицина», одночасно з інтернатурою Сабат З.І. навчалась в магістратурі на кафедрі первинної медико-санітарної допомоги та сімейної медицини.

У 2017 році закінчила магістратуру з відзнакою зі спеціальності «Загальна практика–сімейна медицина», захистила магістерську роботу на тему : «Клініко-патогенетичне обґрунтування комплексу реабілітації хворих на хронічний панкреатит з вегетативною дисфункцією».

У 2017-2019 рр проходила клінічну ординатуру на кафедрі первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики–сімейної медицини.Наукова діяльність:

Тема запланованої дисертації: «Клініко-патоґенетичні особливості вегетативної дисфункції при хронічному панкреатиті, оптимізація комплексу лікування і реабілітації»

Результати наукової діяльності представлені у 30 публікаціях, з них 9 статтей, 4 з яких у фахових виданнях.

Наукові інтереси:

клініко-патогенетичне обґрунтування клінічного перебігу коморбідних станів при хронічному панкреатиті;

- дослідження особливостей вегетативного статусу при хронічному панкреатиті;

- обґрунтування комплексних програм корекції при хронічному панкреатиті та супутній вегетативній дисфункції із включенням медикаментозних та немедикаментозних методів в практиці сімейного лікаря.