Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Сторінка викладача Світлана Степанівна Рябоконь

Асистент кафедри,  
кандидат медичних наук,  

лікар-терапевт першої 
кваліфікаційної категорії

Освіта:
В1998 році закінчила медичний факультет Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю «лікувальна справа». 
З 1998 по 1999 роки проходила інтернатуру на базі Тернопільської міської клінічної лікарні №2, після закінчення якої, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «терапія». 
 З грудня 1999 по листопад 2002 року аспірант кафедри медичної хімії. З грудня 2002 по січень 2003 років асистент кафедри медичної хімії. З лютого 2003 до цього часу асистент кафедри поліклінічної справи та сімейної медицини з курсом медичних апаратів і систем Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, в червні 2012 року кафедру перейменовано – кафедра первинної медико-санітарної допомоги та сімейної медицини.       
     
Наукова діяльність:
В лютому 2003 року захистила кандидатську дисертацію на тему „Роль порушень детоксикуючої системи та ендогенної інтоксикації в патогенезі експериментального гепатиту, викликаного поєднаною дією натрію нітриту та тетрахлоретану, та їх корекція”,  в спеціалізованій вченій раді Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського МОЗ України зі спеціальності «патологічна фізіологія» , в червні 2003 року присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук (номер диплома ДК № 019302 від 11 червня 2003 року).
Наукові інтереси: 
Сучасні методи діагностики і лікування захворювань дихальної системи .

Наукові публікації та рейтинги:
Є автором і співавтором понад 60 наукових та навчально-методичних друкованих праць, 35 з яких за останні 5 років.
Comments