Сторінка викладача Неоніла Іванівна Корильчук

Доцент кафедри,  кандидат медичних наук,
лікар-ендокринолог, лікар-терапевт вищої категорії
  У 1995 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Первинну спеціалізацію (інтернатуру) з терапії пройшла на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні в 1995 -1997 роках. З 1999 року працює на кафедрі «Поліклінічна справа», в 2001 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді (14.01.02 – внутрішні хвороби) Івано-Франківської державної медичної академії МОЗ України і отримала звання кандидата медичних наук.
  Кандидатська дисертація на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування використання фосамаксу для корекції остеодефіцитних станів у хворих на ревматоїдний артрит».

Працює над докторською дисертацією по аналізу, діагностиці та лікуванні пацієнтів з порушенням вуглеводного обміну, інсулінорезистентністю, лептинорезистентністю.
Сучасні методи діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи.

Автор більше 100 друкованих робіт, співавтор посібника «Сімейна медицина» 2014 р., співавтор монографії «Проблеми остеопорозу»2002 р.