Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Сторінка викладача Наталія Євгенівна Боцюк

 
 Доцент кафедри , кандидат медичних наук,
лікар-педіатр першої квалафікаційної категорії, 
лікар-алерголог другої 
квалафікаційної категорії
Освіта:
У 1987 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут.
З 1987р. по 1988 р. проходила інтернатуру з педіатрії на базі Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.
З 1987 р. по 1995 р. працювала викладачем педіатрії у Кременецькому медичному училищі. 
З 1995 р. по 1996р. навчання в магістратурі, а з 1996 – в аспірантурі при Тернопільському державному медичному інституті. Впродовж цього періоду пройшла спеціалізацію з функціональної діагностики, стажування з ендоскопії та ультразвукової діагностики. В подальшому пройшла спеціалізацію в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика МОЗ України за фахом «Алергологія» та підвищення кваліфікації за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» українського тренінгового центру сімейної медицини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина».

Наукова діяльність:
У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетична оцінка кровоплину слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки та удосконалення комплексного лікування дітей з хронічними гастродуоденітами».

Наукові інтереси: 
Дитяча гастроентерологія. Алергологія. 
Вивчення особливостей стану алергічної патології при захворюваннях органів травлення. Розробка оптимальних програм визначення факторів ризику розвитку алергії тапрофілактики для сімейного лікаря. 
Вивчення питань коморбідності в практиці сімейного лікаря. 
Вивчення основних стратегій впровадження сімейної медицини за кордоном. Особливості викладання дисципліни загальна практика-сімейна медицина та можливості оптимізації викладання сімейної медицини України.
Наукові публікації та рейтинги:
Співавтор посібника «Сімейна медицина». Автор 97 наукових робіт, друкованих у медичних виданнях.
Comments